Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+Frakcje][Klasy][Powiekszony Exp x2][Ogarnieta Administracja][Autorski Plugin Klasy by FUSH & Jok3rStars][Dobry spawn + Golemy na Spawnie][40


SobieZgrajca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mq4VHYT.png

: ---> <span style="font-family: Helvetica Neue" ,="" arial,="" verdana,="" sans-serif'="">4FunCraft.gomc.pl

Witam, mam do zaprezentowania unikalny serwer Survival+Frakcje+RPG !

Postaram się go pisać jak tylko mogę, by prezentacja zachęciła was do grania na naszym serwerze :)

A więc Zaczynamy !

(-------)Wstęp:(-------)

Serwer posiada 40 slotów, mamy go na dość dobrym Hostingu którym jest

OwnSerwer, więc nie powinno być żadnych lagów :)

Oczywiście w przyszłości sloty zostaną powiększone :)

Na wstępie to tyle, ale prosimy poczytać dalej :D

Żeby nie było IP na dole tematu :)

(-------)Nowości na serwerze 4FunCraft:(-------)

-System przyjaciół [4FunCraft] /blf :)

-System Klas [4FunCraft] /warp klasy :)

-System wywalania na losowe Koordynaty /tpr :)

-System czarów dla Vipa oraz SuperVIP [4FunCraft] /warp Vip/SuperVIP :)

Narazie w tym czasie to na tyle nowości :)

Ale czytamy dalej !

(-------)Zaplanowane nowości:(-------)

Dnia 15.04.2013 Godz 18-19 Dodanie pluginu "Trade" [Oczywiście polskiego :D]

(-------)Opis Klas:(-------)

(-------)Rangi NonPremium(-------)

-Gladiator

"Diax miecz, żelazne eq +Speed"

-Laborer

"Żelazne narzędzia, żelazny hełm, eq ze skóry+Haste2

-Woodsmen

"Żelazna siekierka, skórzane eq, Drabiny, JumpBost 2 :)

(-------)Rangi Premium [ukryte](-------)

-Archer

-Max

-Ranger

-Assasin

-Frenzy

-Swordsman

-Warold

EQ jakie dostają poszczególne klasy można zobaczyć jedynie kupując range:

"VIP-Część klas+Mniejsze Uprawnienia"

"SuperVIP-All Klasy +Dodatkowe Uprawnienia"

"Premium -All Klasy"


(-------)Informacje:(-------)

IP:4FunCraft.gomc.pl
Whitelist:Nie
Potwory:Tak
Zwierzęta:Tak
Premium:Nie
End:Tak
Nether:Tak
Sloty:40
Mumble:91.204.161.85:64695

(-------)Rekrutacja:(-------)

Poszukujemy

-KidModeratora[ON]

-Reklamatora[ON]

(-------)Wzór podania na KidModeratora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Jak myślisz, co powinienieś robić jako KidModerator:
Dlaczego nasz serwer:
Reklamy[Linki]:

(-------)Wzór podania na Reklamatora:(-------)

Wiek:
Nick:
Ile Grasz na serwerze:
Dlaczego ty:
Ile będziesz reklamował:
Liczba reklam na 1 dzień:
Reklamy[Linki]:

(-------)Podania pisać na PW, pod Tematem !(-------)

mq4VHYT.png-Wklejamy do Sygnatury !

pjBSGj5.png

i9cGN8Y.png

xWJ0Gn1.png

Zapraszamy :)


Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam prośbę do DooMeS-a, od trzech dni nie mogę się zalogować, ponieważ wyszedłem z serwera gdy stałem w portalu. Teraz gdy wchodzę, jestem w netherze i nie mogę włączyć chatu, przez co nie mogę się zalogować. Proszę o przeniesienie mnie na spawn, lub zniszczenie portalu który się znajduje w netherze. Z góry dziękuje za pomoc;

Nick: 1sharp

Opublikowano

 

 

Ja mam prośbę do DooMeS-a, od trzech dni nie mogę się zalogować, ponieważ wyszedłem z serwera gdy stałem w portalu. Teraz gdy wchodzę, jestem w netherze i nie mogę włączyć chatu, przez co nie mogę się zalogować. Proszę o przeniesienie mnie na spawn, lub zniszczenie portalu który się znajduje w netherze. Z góry dziękuje za pomoc;

Nick: 1sharp

Ok przekaze mu to. :)

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Nie polecam :

1.To nie klasy tylko itemy ktore mozna brac co 1000000000000000000000000000 lat : D

2.Nie ogarnieta aministracja

3.Da sie kopiowac.

Jak juz robisz klasy to najpierw przczytaj co to tu jest poprostu wojownik i lucznik

wojo dostaje itemy zelazne 0 magi ani nic

lucznik strzaly luk nic wiecej lol... ogarnij sie kolego : P

Opublikowano

 

 

Nie polecam :

1.To nie klasy tylko itemy ktore mozna brac co 1000000000000000000000000000 lat : D

2.Nie ogarnieta aministracja

3.Da sie kopiowac.

Jak juz robisz klasy to najpierw przczytaj co to tu jest poprostu wojownik i lucznik

wojo dostaje itemy zelazne 0 magi ani nic

lucznik strzaly luk nic wiecej lol... ogarnij sie kolego : P

Klasy dodaja np . Atak+Sile i tym podobne.

jak spamisz admin admin admin i ci nie odpisze to sie nie dziw.

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Sile dodaje? Hahaha : D

sprwadzalem na 2 postaciach : *

wiec mi tu nie klam : C

A do admina nie bede spamil bo jest nikim i nie odpisze tylko sie pyta ludzi czy moze do gildi i sprawdzic co maja.

Opublikowano

 

 

Sile dodaje? Hahaha : D

sprwadzalem na 2 postaciach : *

wiec mi tu nie klam : C

A do admina nie bede spamil bo jest nikim i nie odpisze tylko sie pyta ludzi czy moze do gildi i sprawdzic co maja.

Typku. nie wiesz?. Nie udzielaj sie grasz tu 20min. i juz oceniasz. Ogar

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Wiem wiecej od ceibie wiec sam sie gownixie nie udzielaj

pisze po to zeby ludzie nie wchodzili na takie gowno wiec siedz cicho taka racja

nie wiesz co to klasy wiec nie rob serwera z klasami ; )

Nie polecam tego gowna. : )

Opublikowano

Wiem wiecej od ceibie wiec sam sie gownixie nie udzielaj

pisze po to zeby ludzie nie wchodzili na takie gowno wiec siedz cicho taka racja

nie wiesz co to klasy wiec nie rob serwera z klasami ; )

Nie polecam tego gowna. : )

Typie. nie podoba ci sie wypad..

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Nie chce zeby nastepna osoba wbila na takie gowno ; )

Znam sie lepiej od ciebie uwierz mi : *

PAPA : )

Silu dodaje hahaha xD

dobre papa xD

Opublikowano

Nie chce zeby nastepna osoba wbila na takie gowno ; )

Znam sie lepiej od ciebie uwierz mi : *

PAPA : )

Silu dodaje hahaha xD

dobre papa xD

40 na 40... Chyba ci sie nie udaje :) wypad dzieciaku

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Dzieciak to jestes ty : =

Myslkisz ze dlugo ebdzie 40/40?

Takie gowno zaraz padnie : *

Nie ciesz sie tak bardzo

dobra twoim zdaniem padnie. nie udzielaj sie juz...

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

Jak dla mnie serwer jest Fajny. Administracja jest miła i uprzejma ! A i jeszcze [sobieZgrajca] w sprawie serwera pisz do szymojoker bo on jest właścicielem 4FunCraft. Pozdrawiam !

Opublikowano

 

Jak dla mnie serwer jest Fajny. Administracja jest miła i uprzejma ! A i jeszcze [sobieZgrajca] w sprawie serwera pisz do szymojoker bo on jest właścicielem 4FunCraft. Pozdrawiam !

Ok wielkie dzieki :) pozdrawiam

Pozytywny8397renderpremier.pngKoleszka


Opublikowano

SobieZagram dzięki za pomoc, pograłem sobie trochę i właśnie reaktywuje gildie, bo odeszło z niej aż 7 osób oO. Wkurza mnie tylko to, że nie ma antyreloga, wszyscy się zaczepiają, a jak przychodzi co do czego to spierdalają z serweara. Taki żelazek idzie na 4 hity, ale z diax trzeba powalczyć trochę dużej ( zmarnować kilka jabłek, zboje itd,). Wszystko kosztuje i w zamian powinienem chociaż dostać jego eq, a nie zmarnowane 24 diaxy na następny set, oraz 9 blok złota na kox jabuszko :(

PS: Zapraszam do gildii Champions, oferuje żelazny set, oraz diax miecz dla każdego nowego członka, domek w wiosce, lub działkę w zamku (oczywiście wszystko jest zabezpieczone ownerem). Pomoc w pvp, oraz zdobywaniu różnych itemów. Często przebywam na serwerze więc jak mnie zobaczycie piszczie na /msg, a jak nie odpisuje to po prostu spamcie -.-.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...